درباره ما

شركت مهندسی توسعه تكنولوژی ساخت فرجاد

سازنده مخازن تحت فشـــار و شيــرآلات كرايوژنيك

معرفی شرکت توسعه ساخت فرجاد

شرکت مهندسی توسعه تکنولوژی ساخت فرجاد با توجه به نیاز روز افزون صنایع کشور به ارتقا تکنولوژی خطوط تولید خود و به پشتوانه فعالیت شرکت های پیشران زمهریر آسمان، مهندسی فناوری ساخت فرجاد و طرح و پیمان مبدا و سابقه بیش از نیم قرن تجربه مدیران آن، در زمینه طراحی و ساخت مخازن تحت فشار، شیرآلات کرایوژنیک، وپورایزرهای هوایی آلومینیومی، تجهیزات فلزی خاص و تجهیزات صنعتی تاسیس گردید.

معرفی کوتاه دیگر شرکتهای گروه:

 • شرکت پیشران زمهریر آسمان: با سابقه 10 سال فعالیت در حوزه ساخت مخازن پیشرفته کرایوژنیک و در حال حاضر بزرگترین سازنده مخازن پیشرفته کرایوژنیک در غرب آسیا که بیش از 300 مرکز نصب موفق در کارنامه خود دارد، کارخانه خط تولید این شرکت با فضای 10.000 متر مربع واقع در اصفهان شهرک صنعتی شمال(بزرگ) و بیش از 100 نفر پرسنل به صورت مستقیم در حال کار می باشد.
 • شرکت مهندسی فناوری ساخت فرجاد: این شرکت از ابتدا به عنوان پشتیبان صنایع کار خود را آغاز کرد و صنایع فولاد، نظامی و قند و نیشکر سابقه موفق دارد که پس از ادغام با زمهریر این مسئولیت را به عهده شرکت مهندسی توسعه تکنولوژی ساخت فرجاد سپرد.
 • شرکت پیشرو زمهریر انرژی پاک(نیکژن): شرکت بازرگانی نیکژن با هدف فعالیت بازرگانی شرکت زمهریر ایجاد و در حال حاضر امور بازرگانی گروه شرکت های زمهریر را بر عهده دارد.
 • شرکت ملک آسمانها و زمین: این شرکت با هدف تحقیق و توسعه در زمینه کرایوژنیک ایجاد و به فعالیت خود ادامه می دهد.

پیام مدیر عامل

شرکت توسعه تکنولوژی ساخت فرجاد با نام تجاری گروه صنعتی بزمان از خرداد ماه سال 1400 به منظور پشتیبانی تولید مخازن تحت فشار برای صنایع مختلف از جمله شرکت پیشران زمهریر آسمان با جذب نفرات جوان و نخبه و تکیه بر سابقه درخشان مدیران خود شروع به فعالیت نمود.

تولید مخازن تحت فشار به منظور به کار گیری در بخش کرایوژنیک، تولید مخازن ذخیره LPG، تولید مخازن ذخیره ساز سیالات کرایوژنیک در حجم های بالا، تولید مخازن کامپوزیتی و تولید کولدباکس ها از برنامه ها و چشم انداز های اساسی این شرکت می باشد.

در کنار تولیدات صنعتی و تبدیل این شرکت به بنگاه اقتصادی فعال در کشور به منظور شکست انحصار تولیدات خارجی، بهبود مستمر و آموزش نفرات به منظور نمایان ساختن توانمندی های آنان در دستور کار مستقیم این شرکت می باشد.

ما بر این باور هستیم که با تکیه بر نیروی کار متعهد و متخصص و جوانان این مرز و بوم و استفاده حداکثری از توان سازندگان داخلی، توسعه روزافزون صنعت مخازن تحت فشار و در پی آن توسعه و آبادانی کشور عزیزمان ایران اسلامی کاملا دست یافتی است.

محمد صادق پورحسینی

چشم انداز ما

 1. تولید مخازن ذخیره ساز LPG در حجم های مختلف در سال 1401
 2. تولید مخازن ذخیر ساز کرایوژنیک در حجم ها و وزن های عظیم، 500 تن، 1000 تن و … در سال 1403
 3. تولید مخازن با جداره کامپوزیتی
 4. توجه به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی

ماموریت ما

 1. پشتیبانی صنایع در بخش مخازن تحت فشار
 2. شکست انحصار تولید خارجی
 3. جلوگیری از خروج ارز از کشور
 4. انجام عملیات و فعالیت ها با در نظر گرفتن امنیت و سودآوری شرکت و با احساس مسئولیت نسبت به جامعه و محیط زیست
 5. ارزش های سازمانی نظم، احترام، نوآوری و اعتماد

استراتژی ما

 1. استفاده از فناوری ملی و ساخت داخل
 2. در نظر گرفتن شرکت به عنوان یک صنعت و بنگاه اقتصادی فعال
 3. گسترش پژوهش های کاربردی
 4. گسترش ارتباط با دانشگاه ها
 5. آموزش مستمر کارکنان
 6. توجه به چشم انداز تولید جهانی و ارتقای کیفیت محصولات به منظور رقابت با تولیدکنندگان خارجی

اهداف كلان ما

هدف گذاری کلان شرکت به منظور دستیابی به فناوری تولید Cold Box می باشد که با توجه به در اختیار داشتن نیروهای جوان و خبره در علوم مهندسی به یاری خداوند به این مهم دست میابند.